בר מצווה

כל סרטי בר המצווה שנעשים בפופקורן הפקות מרגישים כאילו הם מבוססים על היכרות רבת שנים. בעזרת תחקיר נכון, ירידה לפרטי פרטים ותשומת לב מיוחדת לאיכות ויצירתיות, אין עוד אף סרט שדומה לקודמו ואין סרטים שמקבלים פחות מ-100% השקעה. צפו בדוגמאות השונות והתרשמו בעצמכם.

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות? השאירו פרטים:

אולי יעניין אתכם גם

איך בוחרים סרט בר מצווה?

קודם כל, הספקתם להבין שהמוצר שאתם מחפשים הוא סרט לבר מצווה. וזה מצוין, כי אתם יודעים מה הכיוון הכללי. עכשיו נשאר להחליט איזה סרטון אתם רוצים להפיק. נתחיל בסוג הסרט. בגדול, ניתן לחלק את הסרטונים שניתן לערוך ל-3 סוגים: קליפים מבוססי שיר, סרט עלילתי ומצגת.

קליפ בר מצווה
קליפ בר מצווה יכול להיות מלווה בהקלטות אולפן, כשבני המשפחה ו/או החברים תורמים את חלקם לשירה או בצורה של פלייבק. בדרך כלל, אורך הקליפ הוא כאורך השיר, אך יש אנשים שבוחרים להוסיף קטעים נוספים בתחילת או בסוף השיר (למשל ברכות מצולמות או מצגת תמונות).

סרט בר מצווה עלילתי
כשמו כן הוא, מבוסס תסריט ומספר את הסיפור מתוך נושא (למשל: "בקיצור", המעבדה, מאסטר שף וכו') או מנקודת המבט של הילד, של המשפחה, מנקודת מבט חיצונית ואפילו מהזווית של הכלב (הכל פתוח, כפי שבטח הבנתם).

מצגת בר מצווה
למרות שהמונח מוכר לכם, המצגת שאנחנו מדברים עליה היא לא אותה מצגת פשוטה שבטח דמיינתם. מצגת מקצועית נערכת על ידי עורך מנוסה שיודע לבחור את התמונות הנכונות, לסדר אותם לפי נושאים, משלבת קטעי וידאו, מוזיקה מתאימה ומעברים מעוצבים ששומרים על עניין אצל הצופה. אלמנט שיכול לשדרג משמעותית את המצגת הוא שילוב של קטעי קריינות שיוקלטו ע"י הלקוח או ע"י קריין מקצועי. פרטים נוספים על מצגת בר מצווה

סרט בר מצווה בהתאמה אישית

אמנם, יש הרבה סגנונות וסוגי סרטים שנעשים לכבוד בר המצווה, אבל חשוב להתאים לילד (בקרוב נער) שלכם את הסגנון שמתאים לו ספציפית. הדרך לבדוק מה יתאים בדיוק לחתן בר המצווה היא לבסס את הסרט על מה שהוא אוהב, למשל, אם הוא אוהב כדורגל – לשלב את הסיפור שלו דרך משחק או סיפור על הקבוצה שהוא אוהד. במקרה שהוא חובב מוזיקה – ליצור לו קליפ מושקע שמבוסס על שיר שהוא אוהב. אם התחביב שלו הוא דווקא שינה, אפשר ליצור לו סרט שמשלב חלומות ומציאות שמתערבבים יחדיו. או בקצרה, להתאים לכל אחד את הסרט שמתאים לו לפי המאפיינים הייחודיים שלו.

כל אחד הוא ייחודי וכך גם צריך להיות הסרטון שלו. שישקף את האופי שלו, את התחביבים, האהבות השונות, את המשפחה והחברים ואת כל המכלול שהופך אותו ואת הסרט עליו ליצירה מקורית, מצחיקה ומרגשת. אם אתם עדיין לא סגורים על סוג הסרט שאתם רוצים עבורכם, אתם מוזמנים לדבר איתנו ונשמח לחשוב אתכם יחד על קונספט לסרט בר מצווה מנצח.