בת מצווה

אף בת מצווה לא שלמה בלי סרטון! בהשתתפות החברות והחברים, המשפחה או הדודים, עם ריקוד מיוחד או בסגנון עלילתי, בכל מקרה התוצאה תהיה מרגשת, מצחיקה, מקורית ותהווה את שיא האירוע. צפו בדוגמאות השונות והתרשמו בעצמכם.

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות? השאירו פרטים:

אולי יעניין אתכם גם

הפקת קליפ בת מצווה

אירוע בת מצווה הוא הפקה מיוחדת של פעם בחיים עבור הילדות שהופכות לנערות וגם עבור המשפחה, והקליפ הוא המנה המרכזית והשיא של כל האירוע. סרט בת מצווה טוב יכול לשדרג את כל האירוע, לספר על המשמעויות המיוחדות של היום הזה עבור הנערה ומשפחתה, לרתק את האורחים וליצור מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע שתלווה את כולם עוד שנים רבות.

הקליפ מאפשר לבטא את הצד היצירתי של הנערה, במידה שהיא בוחרת להשתתף בו, או מתנה מרגשת מהמשפחה והחברים, שמקבלים הזדמנות לספר לה עד כמה הם אוהבים ומעריכים אותה. הקליפ מהווה גם הזדמנות מצוינת עבור חלק מהאורחים הרחוקים יותר ללמוד ולהכיר את הנערה והמשפחה, להשתלב ולהרגיש חלק מהאירוע. וכמובן גם בצילומים, המשפחה מקבלת הזדמנות לחוויה מגבשת ובלתי נשכחת.

אין גבול לאפשרויות השונות שיש לסרטי בת מצווה, אבל אם אנחנו רוצים להתקדם עם הפקת הסרט, שברוב המקרים צריכה זמן עבודה של לפחות חודש, כדאי שנתמקד ונדע לאיזה כיוון אנחנו הולכים עם הסרט. הדרך הטובה ביותר להניע את התהליך היא להכיר את הסוגים המרכזיים סל סרטי בת מצווה ולהמשיך משם:

סרט בת מצווה עלילתי –
סרט בת מצווה עלילתי מקורי כולל בתוכו, כמו כל סרט, התחלה, אמצע וסוף. יש לסרט בר קונספט ייחודי (למשל "העולם על פי", "יום בחיי") אבל הוא יכול להיות גם מבוסס על תוכנית טלוויזיה (למשל "מאסטר שף"), סביב ריקודים, שירה או כל דבר אחר שמאפיין את בת המצווה.

קליפ בת מצווה –
קליפ מבוסס שיר, שאורכו כאורך השיר, ובו מחליפים את המילים של שיר אהוב ומספרים על האהבות, חברים, משפחה ותחביבים של הנערה. מומלץ לבחור בשיר מקפיץ וקצבי, כי הוא הולך להיות מוקרן מול הרבה אורחים וחשוב לשמור על אווירה שמחה. אפשרות נוספת (שיכולה גם להוזיל את עלויות ההקלטה באולפן) היא להשתמש בשיר קיים ולבצע לו גרסת "ליפסינק".

מצגת בת מצווה
לא, אנחנו לא מדברים על המצגת המשעממת שעורכים לבד על רקע שיר ונראית מזעזע. לפרטים נוספים על מצגת בת מצווה