חתונה

אם אתם מחפשים קליפ לחתונה שיהיה ה"וואו" של הערב, הגעתם למקום הנכון. עם רמת השקעה ומקצועיות שלא תמצאו במקומות אחרים ומגוון קונספטים ייחודיים לסרטי חתונה, כל מה שנותר לכם זה לבחור את הסגנון שמתאים לכם. אנחנו כבר נדאג לכל השאר ונלווה אתכם עד לתוצאה המושלמת.

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות? השאירו פרטים:

אולי יעניין אתכם גם

איך בוחרים סרט חתונה? ‎

 כל מי שהגיע לחתונה בשנים האחרונות בוודאי שם לב שלחתונות יש מבנה די קבוע: קבלת פנים, חופה, ארוחה, סרט חתונה קצר ואז מתחילים הריקודים. כמובן שיש כאלה שחורגים מהתבנית אבל הרוב שומרים על אותו מבנה. בוודאי גם הבחנתם בהבדלי הרמות בין סרטי החתונה השונים, בין אלו שנערכו בצורה חובבנית לבין סרטי חתונה מקצועיים.

יש שיגידו שסרט החתונה הוא הדבר שהאורחים הכי זוכרים מהאירוע, וזה קורה משתי סיבות:
1. רוב החתונות הן די דומות.
2. הסרט נשאר כמזכרת גם אחרי שהאירוע נגמר.
כשניגשים ליצירת סרט חתונה, קודם כל צריך לחשוב על הזוג, מה מאפיין אותם, מה ירגש ויצחיק אותם, אבל גם לחשוב טוב איזה סוג סרט יתאים למשתתפים.


קליפ חתונה
אם מדובר בחבורה של זייפנים רציניים, כנראה שקליפ חתונה זאת לא האופציה האידאלית. אבל גם במקרה הזה, אם הדגש בקליפ הוא שיהיה קודם כל מצחיק ורק אז נעים להאזנה אז התוצאה יכולה להיות מעולה. חשוב גם לדעת שישנן תוכנות לתיקון זיופים ואפשר לגרום כמעט לכל אחד להישמע סביר, כך שאל תתנו ליכולות (או יותר נכון, אי יכולות) השירה שלכם להגביל אתכם. בכל מקרה מדובר באופציה מהנה ביותר שתעלה חיוב רחב אצל הזוג המתחתן וגם תהיה כיפיות מאוד לביצוע.


סרט חתונה עם ראיונות
סרט בשילוב של ראינות או בסגנון עדויות (Testimonials) הוא אחת האופציות המצחיקות והמושקעות ביותר. הוא מאפשר לספר את הסיפור של החתן והכלה בצורה משעשעת ולשתף בצילומים את כל בני המשפחה והחברים (ולפעמים גם את הזוג המאושר), כך שכולם יקבלו הזדמנות להפגין את כשרון המשחק שלהם.


מצגת לחתונה
מצגת לחתונה, היא אפשרות מעולה כשהתקציב מוגבל יחסית או כשאין מספיק זמן לצילומים. היא מאפשרת לספר את הסיפור של הזוג דרך תמונות וקטעי וידאו, בחלוקה לפי פרקים, עם התחלה, אמצע וסוף בדיוק כמו בכל סרט עלילתי, כך שהתוצאה תהיה מהממת בכל מקרה. מומלץ לשדרג את מצגת החתונה עם ליווי של קריינות שתוקלט ע"י אחד מבני המשפחה/ חברים או ע"י קריין מקצועי.


הזמנת וידאו לחתונה
מוצר נוסף שיכול לשדרג את האירוע הוא שליחת הזמנת וידאו לחתונה, גם כי זו דרך מגניבה ומיוחדת לשלוח הזמנות וגם כי כך האורחים ידעו שיש למה לצפות. לא תאמינו איך דברים קטנים כמו הזמנה לחתונה יכולים לשדרג את האירוע. התגובות להזמנות וידאו מהסוג הזה הן מדהימות ואיסוף אישורי הגעה לחתונה הוא נושא מאוד חשוב, במיוחד כשרוב האנשים מקבלים הזמנות להרבה אירועים ולפעמים נאלצים לבחור ביניהם.


מזכרת לשנים ארוכות
קשה למצוא היום בארץ אולם אירועים או גן אירועים שהוא לא בסטנדרט הגבוה ביותר, וגם שאר הספקים שיצא לכם לעבוד איתם יעשו ככל הנראה עבודה יפה (בתקווה!), כך שסרט החתונה, יותר מכל שאר הדברים בחתונה (מלבד הטקס כמובן) הוא ההזדמנות ליצור בולטות לאירוע, זכרון מרגש מאירוע שילווה אתכם שנים רבות ותמיד ישאר רלוונטי.