יום הולדת

השנה, במקום סתם לקנות מתנה (שבטח יחליפו), תוכלו להשקיע במזכרת מדהימה שתישאר לכל החיים: קליפ או סרט יום הולדת, בהשתתפות המשפחה, החברים, חברים לעבודה או כל מי שרק תרצו. אם אתם עורכים אירוע, הסרט יהפוך למופע המרכזי, ותמיד תוכלו לצפות בו שוב ושוב.

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות? השאירו פרטים:

אולי יעניין אתכם גם

איך בוחרים סרט יום הולדת?

מזל טוב, גדלנו בשנה! יום הולדת הוא היום המיוחד שלנו ולפעמים בא לנו לחגוג את היום הזה בצורה קצת יותר מיוחדת. במיוחד כשמדובר ביום הולדת עגול, כי הרי לא בכל יום מחליפים קידומת, לכן כשהתאריך הזה מגיע – זאת כבר באמת סיבה למסיבה.

הדרך הטובה ביותר לייצר מזכרת מאירוע יום ההולדת החגיגי היא באמצעות יצירת סרט יום הולדת, שתמיד יהיה נחמד להיזכר בו ולחוות מחדש את הרגע. בין אם מדובר ביום הולדת 50, יום הולדת 60, יום הולדת 70, יום הולדת 80 ואפילו יום הולדת 90 (המקסימום שיצא לנו עד כה), יש אינספור רעיונות לסרט יום הולדת:

קליפ יום הולדת

אפשר ליצור קליפ מושקע בליווי שיר שהחוגג או החוגגת אוהבים במיוחד, עם מילים שנכתבות במיוחד לבעל השמחה או על בסיס שיר קיים. יחד עם כל המשפחה והחברים, בלוקיישן בחוץ או באולפן, כל האופציות פתוחות וכולן נהדרות.

מצגת יום הולדת

מצגת יום הולדת היא האופציה הקלאסית, שניתן לשלב בה תמונות, קטעי וידאו, טקסטים וגם קטעי קריינות, שיוקלטו ע"י בני המשפחה או החברים, או ע"י קריין מקצועי. בעזרת מעטפת אנימציה מקורית ויפה וחיתוך של הקטעים בקצב הנכון, נדאג להפיק לכם מצגת יום הולדת שתישאר כמזכרת לעוד הרבה שנים טובות. 

סרט בשילוב ברכות

סרט בליווי ברכות מהמשפחה והחברים שיספרו עד כמה הם אוהבים ונרגשים זו גם אופציה מעולה. תוכלו גם להפיק סרט של ממש עם תסריט שמדבר על האהבות והתחביבים ותוכלו גם לייצר סרט שמורכב מראיונות של אנשים קרובים.

 

בקיצור, הכל פתוח והכל אפשרי, אך בסופו של דבר זה תלוי בתקציב, בזמן וברצון הטוב של המשתתפים.

 

יום הולדת זאת הזדמנות מצוינת להראות לקרובים ולאהובים עלינו עד כמה הם חשובים לנו, ובניגוד לכל אירוע שתפיקו, תמיד אפשר לראות את הסרט שקיבלת במתנה, גם שנים לאחר מכן, וכל פעם ליהנות ולהיזכר ברגע מחדש. לכן אם ניגשים להפקה מהסוג הזה, כדאי ללכת עליה עד הסוף ולתת כל מה שיש מבחינת ההשקעה והאנרגיות, כדי שתמיד יהיה אפשר לחזור אחורה ולהתפעל מהסרט.

סרט ליום נישואין

מתלבטים איזה מתנה להעניק לכבוד יום נישואין? סרט ליום נישואין זאת אופציה מעולה, מושקעת ומקורית שאי אפשר לפשל איתה (אם עושים אותה נכון, כמובן). אפשר להעלות זכרונות, לספר בעצמכם עד כמה אתם אוהבים ומה יש בבן/בת הזוג שמרגש אתכם ושומר על עניין אחרי כל השנים. קליפ יום נישואים יכול להיות גם אפשרות מעולה כדי להפגין את האהבה שלכם בשיר, בלי להסתכן בזיופים, בעזרת אולפן מקצועי שיכוון אתכם עד לתוצאה המושלמת. אם בני/בנות הזוג שלכם טוענים שאתם לא משקיעים בהם, זאת ההזדמנות שלכם להוכיח שההפך הוא הנכון, וליצור סרט או קליפ ליום נישואים שיישאר אתכם לעד ותמיד יהיה נחמד להיזכר בו.