רעיונות למתנות מקוריות לאורחים

האירוע שלכם מתקרב ואתם נרגשים. כבר הכנתם את המצגת, הקליפ כבר ערוך ושריינתם צלם ואין כייף גדול יותר מלראות כיצד הכול מתחבר לו יחד. רגע לפני סיום אתם רוצים להעניק לאורחים המחויכים מתנה קטנה, שגם מביעה הערכה על השתתפותם וגם שולחת אותם לדרכם עם מזכרת מתוקה. לחשוב על מתנות מקוריות זה לא פשוט ,לכן אם אתם לא מצליחים לחשוב על רעיון מגניב שמייחד אתכם, הטריק הוא לקחת משהו מוכר ולעשות לו טוויסט. אז כדי לעזור לכם להוריד קצת מהלחץ ריכזנו עבורכם כמה רעיונות והצעות שוות במיוחד

הטרנד האקולוגי

לשמחתנו, המודעות לשמירה על הכדור שלנו גדלה מיום ליום והמון זוגות מחליטים להעניק לאורחים שלהם מתנות מחומרים ממוחזרים. כלכלית ההוצאה יכולה להיות קטנה יותר, אך לעיתים נדרשת השקעה של זמן.

דוגמאות למתנות אקולוגיות יכולות להיות שתילים או זרעים בעציצים העשויים מפחיות שימורים או צנצנות זכוכית. את הפחיות ניתן לצבוע ספריי מטאלי או לעטוף בנירר עטיפה, אפשר לקשט בסרט יפה או וושי-טייפ. לצנצנות זכוכית ניתן להוסיף מדבקות מגניבות מעוצבות ברוח האירוע או בדומה להזמנה, או מדבקות שגנריות שעליהן ניתן לכתוב בטוש.

מתוק על הדרך

אם בא לכם לשלוח את האורחים שלכם לדרכם עם טעם מתוק, עוגיות מזל יכולות להיות הפתרון המושלם – גם מתוק וגם מעלה חיוך. מתנה נוספת יכולה להיות צנצנת קטנה של ריבה מתוקה או ביצי קינדר ארוזות בקופסאות מדליקות גם טעים וגם נוסטלגי (רעיונות לאריזות מקוריות בהמשך).

אל תסתכל בקנקן אלא על האריזה שלו

לפעמים אריזה מדליקה יכולה לשדרג את כל המתנה. אם נתייחס שוב לטרנד האקולוגי – יכול להיות סופר מגניב לארוז סבון ריחני, קופסת גפרורים חמודה או פותחן מגנטי בנייר עשוי מעיתון צבעוני, קשור בחבל דק או סרט מתנה פשוט. אפילו שקיות הנייר הכי פשוטות יכולות לקבל טוויסט מרענן עם מדבקה מדליקה. רעיון נוסף הוא לקחת אריזה מוכרת ולהפוך אותה לאריזה מדליקה- למשל, קופסת טייק אווי של נודלס, קופסאות הפלסטיק הגדולות של מסטיק בזוקה או עלמה.